09 Eylül 2013 Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

09 Eylül 2013 Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Kova Burcu ve yükselen burcu Kova Burcu olanlar, 09 Eylül 2013 Kova burcu haftalık burç yorumumuz şu şekilde; Kova burcu özelliklerine sahip olan sizler bu hafta iş ve sağlık alanlarında harekete geçebileceksiniz.Bu dönemde işleriniz yoğunlaşabilir ve çalışmaktan daha çok keyif alabilirsiniz.

Pazartesi günü, iş konularında önemli kararlar almanız gerekebilir. Ancak bu durumları ertelemeniz daha sağlıklı olacaktır.

Salı günü kova burcu kadını için, yeniay enerjisinin de etkisiyle evlilik, iletişim ve ortaklık konularında önemli kararlar söz konusu olabilir. Partnerinizin yaşamıyla ilgili gerçekleşen değişimler sizi de etkileyebilir ve bu süreç onbeş gün sürebilir. Taşınma işleri gündeme gelebilir. Bu konularda bu dönemlerde şansınız son derece açık olacaktır. Ortak işler için uygun zamandasınız.

Çarşamba günü kova burcu erkeği için, sevgiliyle geçirilecek keyifli vakitleri ifade ediyor.

Perşembe günü Merkür’ün hareketinden dolayı iki hafta süresince aşk hayatınızda etkilenmeler görülebilir. 09 Eylül 2013 Kova Burcu haftalık burç yorumumuzun sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz…

kova burcu haftalık

Bir önceki yazımız olan 09 Eylül 2013 Kova Burcu Günlük Burç Yorumu başlıklı makalemizde kova burcu, kova burcu 09 Eylül 2013 ve kova burcu günlük hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*