Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe

Sevgili Kovalar Saat 02:35 Ay-Jüpiter görünümü, başkalarıyla nazik uyumlu ve olumlu şekilde anlaşmanın işaretçisidir. Kendinizi gayet iyi hissedersiniz. Bir işi başarmanın, güzel bir şeyler yaşamanın zevkine varırsınız.
Saat 05:34 Ay-Satürn karşıtlığı, ilerisi adına düşünmek ve sorumluluklarımızın farkında olarak aşk hayatımızı ve toplumsal ilişkilerimizi gözden geçirmemiz lazım. Plan ve projelerimizin alt yapısını sağlamlaştırmamız, seçeneklerimizi artı ve eksi yönleri hesaba katarak ele almamız faydalıdır. Hayalci olmamak lazım. Farkındalık önemli. Sorunlar, engeller, bazı kişilerle görüş farklılıkları yaşanabilir. Bu durumlarda dinlemeyi bilmek, konuştuğumuza dikkat etmek gerekir.
Saat 13:58-17 Kasım saat 03:57 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bir mesele üzerinde düşünmek, neler eksik veya tamam diye tespitlerde bulunmak mümkündür. Eğer nişan, nikah veya sözlenme gibi bir ciddi durum söz konusuysa, bu saatlerde bir tarih belirlemek yanlış olur. Aşk evinizde etkili olacak boşluk hali, yeni bir buluşma, biriyle tanıştırılma, randevu belirlemek, anlamında sakıncalıdır.
Günün gelişmeleri yüzünüzü gülümsetici, gönlünüzü ferahlatıcı olsun. Sevgiler her dem sizlerle beraber olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Kova Burcu Günlük Yorum

Kova Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Kasım 2016 Çarşamba başlıklı makalemizde Kova Burcu 16 Kasım 2016 Çarşamba, Kova burcu günlük burç ve Kova burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*