Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

Sevgili Kovalar 03:57 Ay-Yengeç geçişi, bizi hassaslaştırıyor, kabuğumuza çekiyor ve düşündürüyor. Sahip olduğumuz her şey bizi mutlu ediyor mu, yoksa rahatsızlık mı veriyor. Ailemiz ve kendi arzularımız. Hangisi değerli, hangisi bizi daha çok temsil ediyor? Bunlar üzerinde duracağız.
Saat 14:12 Ay-Venüs görünümü nedeniyle, her şeyi ve herkesi kontrol altına alma güdünüz, özellikle çalışma hayatınız ve gündelik temponuz içinde fazlasıyla etkin olabilir. Bu durumun ana sebebi, sorumluluklarınızın üstesinden başarıyla gelmek ve etrafınızdaki kişilerin takdir ve saygısını kazanmaktır.
Saat 17:59 Ay-Kuzey düğümü, başkalarına muhtaç olmadan yaşamak için geleceğimizi garanti altına almamızı sağlayan analizin göstergesidir. Şuna gereksinim var, bunları elde etmeliyim tarzında düşünmek güven duygunuzu yükseltir ve sizi azimli kılar.
Saat 19:05 Ay-Neptün görünümü, maddi konularda gerçekçi ve doğru karar vermenin önemini vurguluyor. Paranın öneminin farkında olmalıyız. Yarınlarımızı garanti altına alacak şekilde düşünmeliyiz. Bugün ilişkilerinizi tekrar bir gözden geçiriniz. Yeteneklerinizi geliştirmeniz için size ilham veren bu görünümü yararlı buluyorum.
Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Kova Burcu Günlük Yorum

Kova Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe başlıklı makalemizde Kova Burcu 17 Kasım 2016 Perşembe, Kova burcu günlük burç ve Kova burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*