Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Sevgili Kovalar, saat 03:50 Ay-Jüpiter görünümü, sağlıklı yaşama önem vermenin, bu anlamda işlere yönelmenin ve insanlarla kurulacak güçlü iletişimin yararını işaret ediyor. İştahımız yükselebilir. Bu konuda dikkatli olmamızda fayda var.  Eski dostlarınızı görmek, onlarla sohbet etmek moralinizi yükseltecektir.
Saat 05:39 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan hayatı ele alış biçiminiz ve güçlü olma arzunuz diğer yandan şartlarınız tümüyle önemli hale gelir. Gücünüzü azaltan, sizi yorabilecek meseleler üzerinde öncelikle moral duygunuzu yüksek tutmanızda yarar vardır.
Saat 08:00 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, yetenekli olduğunuz konularda, kendinizi bir grup, bir camia, bir alanda ifade etmekten yana olduğunuzun işaretçisidir. Bunun için sıkı çalışmanız, sabırlı olmanız, dağılmamanız gerekiyor. Kendinize özgü hayat anlayışınız, bilgi ve tecrübeleriniz var. Ancak gelişigüzel hareket etmek yerine, gerçekten bir ideal belirleyerek yol almalısınız. Bu hem daha fazla kazandırıcı hem de başarılı olmanızı sağlayabilir.
Saat 15:10 Ay-Uranüs görünüm etkisinde, bulunduğunuz ortamda duruşunuzla ve buluşlarınızla daima göz doldurursunuz. Ancak eski kafalı, sisteme aşırı bağlı insanlar nedeniyle sıkılabilirsiniz.
Saat 19:04 Merkür-Neptün arasındaki zorlu görünüm, gayet aktif bir şekilde insanlarla bağlantı kurabiliyor, bir çok kişiye bilgi ve deneyimlerinizle yol gösteriyorsunuz. Fakat para konusunda hesabınızı bilemediğiniz için, zorlanabilirsiniz.
Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,

Kova Burcu Günlük Yorum

Kova Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma başlıklı makalemizde Kova Burcu 18 Kasım 2016 Cuma, Kova burcu günlük burç ve Kova burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*