Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Sevgili Kovalar saat 06:14 itibariyle Ay-Aslan geçişinde, zorlanmaya gelemeyiz. Karşıt burcumuzda ilerlediği için, toplumsal konularda da bir hayli hassas oluruz. İlişki meselelerinde partnerinizin size, sizin de ona olan bakış açınıza göre şekillenir. Bekarlar, kendini ifade edebilen, güçlü, cömert tavırlı kişilere yönelirler. Evliler, eşlerinin arkadaşça yaklaşımlarından hoşnut olurlar.
Saat 10:48 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, şu anda içinden çıkmakta zorlandığımız hangi mesele varsa, bunu çözüme kavuşturmamız için gerekli olan kuvveti sağlayıcıdır. Saplanıp kalmak yerine yeniye yer açmanızı, endişelenmek yerine umudunuzu kaybetmemenizi, pes etmek yerine cesaretle ilerlemenizi teşvik edicidir. Kafanız bir hayli karışmış olabilir. Bu görünüm size yeni bir çıkış bulabilmeniz için önce kendinize güvenmeniz gerektiği söyleyen iç sesidir. Bu ses sizi yanıltmayacaktır.
Saat 19:48 Ay-Mars karşıtlığı, isteklerini açıkça ifade eden, kendinden emin, yenilikçi düşünen ve hareket eden kişilere çekilmemizi sağlıyor. Bu ister özel isterse sosyal ilişkilerimizde olsun bizim için gayet kıymetli. Baskıya gelemiyoruz. Hiç kimsenin bir başkasını kısıtlamasından hoşlanmıyoruz. Böyle durumlara müsaade etmeyiz.
İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.

Kova Burcu Günlük Yorum

Kova Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi başlıklı makalemizde Kova Burcu 19 Kasım 2016 Cumartesi, Kova burcu günlük burç ve Kova burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*