Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Sevgili Kovalar saat 02:03 Venüs-Neptün olumlu görünüm etkisinde, parasal ve duygusal konularda gerçekçi düşünmemizde yarar var. Gelirimize göre hareket edelim. Ayrıca hesabımızı, bütçemizi gözden geçirelim. Bu görünümün faydalı tarafı,  pürüz olarak gördüğünüz ve rahatsız olduğunuz meseleler üzerinde maneviyatınızı güçlendirerek çözüme kavuşturmanızda azimli kılabilir.
Saat 08:44 Ay-Jüpiter görünümü, yeni biriyle tanışmanın veya ilişkimiz varsa partnerimizle özel bir akşam geçirmenin işaretçisidir. Duygularını açık ve net şekilde ifade edebilen nazik insanlardan hoşlanırız.
Saat 11:36 Ay-Satürn görünümü, yeni biriyle tanışmak anlamına geldiği gibi, mevcut ilişkinizdeki problemleri ortaklaşa çözmenizde etkilidir. Yeter ki, her iki taraf da egosuna yenilmesin.
Saat 20:08 Ay-Uranüs olumlu etkisi kısa süreli bir hoşlanmanın, etkilenmenin işareti. Özellikle bekar Kovalar için bir hayli heyecanlandırıcı olabilir. Uzun sürer mi? Ay etkisi altında bunu bekleyemeyiz. Fakat heyecanlandırıcı olabilir.
KPSS sınavına katılacaklara kolaylık ve başarılar dileğimle,

Kova Burcu Günlük Yorum

Kova Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar başlıklı makalemizde Kova Burcu 20 Kasım 2016 Pazar, Kova burcu günlük burç ve Kova burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*